Na stronie znajdziemy linki przy nich przekierowujące do wniosków o produkty kredytowe

Centrum pożyczania

Wybierz ofertę kredytu, pożyczki lub karty kredytowej. Także z zerowym RRSO. Darmowe pożyczki są często jako pierwsze promocyjne dla nowych klientów.

Ratalne pożyczanie kosztuje, lecz jaka jest cena czekania aż uzbieramy na nasz dom ? 
Czy może chcemy mieszkać już teraz w wymarzonym mieszkaniu?

Możemy to zrealizować dzięki pożyczaniu, ale możemy też za 10 lat oszczędzając. Lecz zastanówmy się ile dla nas jest wart czas ? Czas, którego mamy coraz mniej.

Czy warto ciągle jeździć za granicę i spędzić tam 10 lat i np. tylko 1 rok spędzić z dorastającymi dziećmi, które wychowują się bez rodzica większą część swojego dzieciństwa.

Ile jest wart dla Ciebie czas spędzony z rodziną?

Czy wolałbyś zarobić mniej i mieszkać z żoną oraz dziećmi codziennie, czy zarabiać, 5 razy więcej i widzieć raz czy dwa razy na rok w święta ?

Każdy ma wybór. Lecz czas na nikogo nie czeka i jego nie kupimy za żadne pieniądze. Pożyczając często płacimy za niecierpliwość, ale sam fakt radości cieszenia się z danej rzeczy już teraz a nie za rok czy 10 lat jest bezcenny. Pamiętajmy, że branie kolejnych pożyczek jeśli nie są one całkowicie darmowe prowadzi nas do spirali długów i nasz dług rośnie. Dlatego polecamy skupić się na bogactwie, zarabianiu pieniędzy i podejmowaniu rozsądnych decyzji podczas korzystania z produktów kredytowych.

Centrum pożyczania
Logo
Enable registration in settings - general