Na stronie znajdziemy linki przy nich przekierowujące do wniosków o produkty kredytowe

Korzyści wynikające z brania pożyczek i kredytów

Pożyczanie i kredytowanie to możliwości spełnienia marzeń teraz. Możemy oszczędzać i kupić wymarzony dom za 10 lat a możemy kupić już teraz płacąc np 50 % więcej.

Możemy kupić teraz super samochód, smartfon albo poczekać np rok.

Płacimy za czas, bo każdą pożyczkę czy kredyt musimy spłacić, a dzięki natychmiastowego zastrzykowi gotówki spełniamy marzenia tu i teraz płacąc za nie jedynie większy koszt np. nie 2000 zł a 2500 zł ale mamy go już teraz i się z niego cieszymy.

Dlatego kosztem jest ten czas, który byłby nam potrzebny abyśmy nazbierali kwotę aby kupić daną rzecz ( często taniej ).

Czyli zapłaciliśmy np. 2000 zł więcej niż jakbyśmy kupili za gotówkę, ale płacąć taniej musielibyśmy rok czasu odkładać i dzięki kredytowi już jeździmy naszym autem a nie za rok czyli rok czasu jazdy autem równa się kosztami poniesionymi w związku z kredytem minus kwota bez kredytu, czyli:

całkowita suma zakupu auta z kredytem – koszt zakupu auta po roku czasu 🙂

 

Na stronie m.in. Pożyczki, kredyty i karty kredytowe. 

Pożyczki krótkoterminowe.

Podstawowy proces pożyczki polega na tym, że pożyczkodawca udziela krótkoterminowej niezabezpieczonej pożyczki, która ma zostać spłacona w następnym dniu pożyczkobiorcy. Zazwyczaj wiąże się to z pewną weryfikacją zatrudnienia lub dochodu (za pomocą odcinków wypłaty i wyciągów bankowych), chociaż według jednego źródła niektórzy pożyczkodawcy wypłaty nie weryfikują dochodów ani nie sprawdzają wiarygodności kredytowej.  Poszczególne firmy i franczyzy mają swoje własne kryteria ubezpieczenia.

W tradycyjnym modelu detalicznym pożyczkobiorcy odwiedzają sklep pożyczkowy z wypłatą i zabezpieczają niewielką pożyczkę gotówkową, z pełną spłatą w następnej wypłacie pożyczkobiorcy. Pożyczkobiorca wypłaca pożyczkodawcy czek z datą pełną w pełnej kwocie pożyczki plus opłaty. W dniu zapadalności pożyczkobiorca powinien wrócić do sklepu, aby spłacić pożyczkę osobiście. Jeżeli pożyczkobiorca nie spłaci pożyczki osobiście, pożyczkodawca może zrealizować czek. 

Jeśli na rachunku brakuje środków na pokrycie czeku, pożyczkobiorca może teraz ponieść opłatę za odesłanie czeku ze swojego banku oprócz kosztów pożyczki, a pożyczka może podlegać dodatkowym opłatom lub podwyższonej stopie procentowej (lub obu), ponieważ w wyniku braku płatności.

W ramach nowszej innowacji pożyczek typu chwilówka online konsumenci wypełniają wniosek o pożyczkę online (lub w niektórych przypadkach faksem , zwłaszcza gdy wymagana jest dokumentacja). Środki są następnie przekazywane za pomocą bezpośredniego depozytu na rachunek pożyczkobiorcy, a spłata pożyczki i / lub opłata finansowa są wypłacane elektronicznie w następnej wypłacie pożyczkobiorcy.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Centrum pożyczania
Logo
Enable registration in settings - general